Biga Ticaret Borsasında ‘Baş’ Kazandı

Biga Ticaret Borsasında ‘Baş’ Kazandı

06 Ekim 2022 - 10:22

Biga Ticaret Borsası (BTB) üyeleri, yeni dönemde görev yapacak olan meclis üyelerini belirlemek için sandık başına gittiler. Biga İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı gözetiminde Biga Ticaret Borsası Satış Salonu’nda yapılan meclis üyesi seçimlerinde 257 üyeden oluşan seçmen listesinden 238 oy kullanıldı.

Okyaylar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Mesut Okyay ve Mis Yem Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi temsilcisi Bülent Baş arasında gerçekleşen yarışı Bülent Baş 129 oyla tamamlarken, Mesut Okyay 108 oy aldı.

Seçim sonrası değerlendirme yapan Bülent Baş; “Biga Ticaret Borsası’nda bugün yapılan organ seçimlerinde oylarını kullanmak üzere gelen bütün üyelerimize,  verdikleri destekten ötürü çok teşekkür ederim. Güzel bir seçim oldu, 4 yıl için borsa meclisini oluşturan arkadaşlarımızla beraber güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Biga Ticaret Borsası çok iyi bir yerde. Bu bir bayrak yarışı ve biz bayrağı teslim aldığımız yerden daha iyi yerlere taşımak adına bu yarışa girdik. Önceki yönetimde yer aldığım dönemde de borsacılık adına gerçekten çok güzel işler yaptık, başarılar elde ettik. İnşallah bu başarılı çalışmaları ilerleterek çok daha iyi yerlere getireceğiz. Bugün yapılan organ seçimlerinin borsamız üyelerine ve Biga’mıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Bu haber 337 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanada’da Çanakkale Ruhu Anıtı’nın Açılışı Yapıldı
Kanada’da Çanakkale Ruhu Anıtı’nın Açılışı Yapıldı
Çanakkale’de müzeler kış saati uygulamasına geçiyor
Çanakkale’de müzeler kış saati uygulamasına geçiyor