’Birbirimize Candan Bağlıyız’

'Birbirimize Candan Bağlıyız'

Düzenli kan bağışı bilincinin gelişmesi amacıyla Kızılay tarafından başlatılan “Birbirimize Candan Bağlıyız” kampanyası kapsamında Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Muammer Eçier ve Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Kan Bağışçısı Kazanım Sorumlusu Çiğdem Taşçı, Vali İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.

15 Ocak 2024 - 12:15 - Güncelleme: 12 Mart 2024 - 10:16

Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Muammer Eçier ve Kan Bağışçısı Kazanım Sorumlusu Çiğdem Taşçı ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Muammer Eçier ve Kan Bağışçısı Kazanım Sorumlusu Çiğdem Taşçı, Kızılay’ın, düzenli kan bağışını özendirmeyi hedefleyen “Birbirimize candan bağlıyız” sloganı ile başlattığı ulusal kan bağışı kampanyası hakkında, Vali İlhami Aktaş’a bilgi verdi.

Kan bağışının toplumdaki yeri ve önemine değinen Vali İlhami Aktaş, vatandaşlarımızı Kızılay Kan Merkezinde “Birbirimize Candan Bağlıyız” kampanyası kapsamında kan bağışı yapmaya davet etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Muammer Eçier ve Kan Bağışçısı Kazanım Sorumlusu Çiğdem Taşçı’ ya çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇOMÜ’de Mükemmeliyet Merkezi Kurulmasına İlişkin Protokol İmzalandı
ÇOMÜ’de Mükemmeliyet Merkezi Kurulmasına İlişkin Protokol...
ÇOMÜ Mezuniyet Töreni Coşkuyla Gerçekleştirildi
ÇOMÜ Mezuniyet Töreni Coşkuyla Gerçekleştirildi