İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’dan 112 Acil Çağrı...

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’dan 112 Acil Çağrı Merkezi ve AFAD Ziyareti

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan ile Vali İlhami Aktaş, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü ve Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü ziyaret etti.

02 Temmuz 2024 - 11:55

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan ile Vali İlhami Aktaş, İlk olarak112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünü gezerek incelemelerde bulunan İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan ile Vali İlhami Aktaş,  yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alarak, çalışmalarında başarılar dilediler.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü ziyaretinin ardından İçişleri Bakan Yardımcısı Turan ile Vali İlhami Aktaş,  Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü ziyaret etti.

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan ile Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Hayri Demirel tarafından karşılandı. Turan, Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Hayri Demirel’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kendisine  hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan ile Vali İlhami Aktaş’ın  112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü ve Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ziyaretlerine AK Parti İl Başkanı Naim Makas ’da eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇOMÜ’de Mükemmeliyet Merkezi Kurulmasına İlişkin Protokol İmzalandı
ÇOMÜ’de Mükemmeliyet Merkezi Kurulmasına İlişkin Protokol...
ÇOMÜ Mezuniyet Töreni Coşkuyla Gerçekleştirildi
ÇOMÜ Mezuniyet Töreni Coşkuyla Gerçekleştirildi