Vali Aktaş’tan İl Genel Meclis Üyelerine Veda

Vali Aktaş'tan İl Genel Meclis Üyelerine Veda

Vali İlhami Aktaş, İl Genel Meclisinin 2019-2024 dönemi son toplantısının ardından İl Genel Meclisi üyeleriyle bir araya geldi.

12 Mart 2024 - 10:02 - Güncelleme: 12 Mart 2024 - 10:23

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil Sezgin, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Muzaffer Dağlar ve birim müdürlerinin katıldığı programda Vali İlhami Aktaş, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimleriyle görev süreleri sona erecek olan İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve İl Genel Meclisi üyeleri ile vedalaştı.

İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve İl Genel Meclisi üyeleriyle sohbet eden Vali İlhami Aktaş, hizmetlerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İl Genel Meclisinin Çanakkale için önemli hizmetleri yerine getirdiğini belirten Vali İlhami Aktaş, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve İl Genel Meclis üyeleri ile tek tek vedalaşarak bundan sonraki hayatlarında da sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diledi.

İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve İl Genel Meclis üyeleri Vali İlhami Aktaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Günün anısına çekilen toplu fotoğrafın ardından program sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇTSO yönetiminden Başkan Erkek’e hayırlı olsun ziyareti
ÇTSO yönetiminden Başkan Erkek’e hayırlı olsun ziyareti
Avustralya ve Yeni Zelanda heyetlerinden Vali Aktaş’a ziyaret
Avustralya ve Yeni Zelanda heyetlerinden Vali Aktaş’a ziyaret