Truva Bakır’dan Bayramiçli çiftçilere dron desteği

Truva Bakır’dan Bayramiçli çiftçilere dron desteği

Çanakkale Bayramiç bölgesinde büyük yatırımları olan Truva Bakır firması tarafından, ilaçlama ve gübrelemede kullanımak üzere Bayramiç Ziraat Odasına dron hibe edildi.

20 Kasım 2023 - 13:55

Bayramiç Ziraat Odası Kasım ayı meclis toplantısında üreticilere hizmet vermek üzere alınan ilaçlama dronu teslim edildi. Oda binasında yapılan toplantıya Truva Bakır işletmeleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Cengiz, İşletme Müdürü Ünsal Arkadaş ve Halkla İlişkiler Uzmanı Mehmet Naci Tülek katıldı. Bayramiç Ziraat Odası Başkanı Mesut Şen, “İlaçlama ve gübreleme amacıyla alınarak, odamız üyelerinin hizmetine verilen Dron’u hibe eden Kazım Cengiz ’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Truva Bakır Maden İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Cengiz ise bölge çiftçisinin, üreticisinin hep yanlarında olacaklarını belirterek, “Bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonra da üreticilerimizin, çiftçimizin daima yanında olacağız. Çağdaş, sürdürülebilir, insan sağlığını önde tutan, yatırımlarla, yardımlarla çiftçilerimizin, üreticilerimizin yanında olmaya çalışacağız. Köylerimizde toplum yararına ve yüksek teknoloji ile üretimi geliştiren yatırımlar konusunda bizler üzerimize düşeni yerine getirmeye hazırız. Hibe ettiğimiz dron ziraat odamıza ve üyelerine hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇOMÜ Stratejik Plan Lansmanı Gerçekleşti
ÇOMÜ Stratejik Plan Lansmanı Gerçekleşti
ÇOMÜ 2023 En’leri Kalite Ödülleri Verildi
ÇOMÜ 2023 En’leri Kalite Ödülleri Verildi