Çanakkale, İzmir’deki fuarda tanıtılacak

Çanakkale, İzmir’deki fuarda tanıtılacak

Çanakkale, Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’nde (TTI İzmir) tanıtılacak.

16 Kasım 2023 - 13:11

7-9 Aralık 2023 tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenecek TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresine ilimizin katılımı ve fuarda en iyi şekilde tanıtılması için çalışmalara başlandı.

TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde, Çanakkale’nin tarihi, doğal ve turistik zenginliklerinin dünya çapında tanıtılması kapsamında yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantı Vali İlhami Aktaş başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Özel İdare Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri V. Muzaffer Dağlar, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Koray Özcan, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Başkanı Ümit Cihan Müşterioğlu, kamu kurum temsilcileri ve sektör temsilcileri katıldı.

Toplantıda; Çanakkale’nin turizm zenginliklerinin ve sahip olduğumuz değerlerin iç ve dış pazarda tanıtılması açısından önemli bir rol oynayan fuarla ilgili olarak; stant tasarımı, fuar süresince yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinin ilimiz tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirten Vali İlhami Aktaş, yapılan çalışmalarda kamu kurum ve kuruluşları ile turizme yönelik faaliyet gösteren işletmelerin iş birliği içinde birlikte hareket etmelerinin önemini vurguladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇOMÜ’de Mükemmeliyet Merkezi Kurulmasına İlişkin Protokol İmzalandı
ÇOMÜ’de Mükemmeliyet Merkezi Kurulmasına İlişkin Protokol...
ÇOMÜ Mezuniyet Töreni Coşkuyla Gerçekleştirildi
ÇOMÜ Mezuniyet Töreni Coşkuyla Gerçekleştirildi