Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Öncesi Gerekli Tedbirler Alındı

Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Öncesi Gerekli Tedbirler Alındı

09 Eylül 2022 - 12:34

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı hazırlık toplantısı, Vali İlhami Aktaş başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Özel İdare toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Hakkı Uzun, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman, ilçe kaymakamları, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, Emniyet ve Jandarma Personelleri katıldı.

Toplantıda;  İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz tarafından 12 Eylül 2021 tarihinde başlayacak olan 2022 – 2023 eğitim- öğretim yılında okullarda yapılacak hazırlıklar, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı Personelleri tarafından ‘Güvenli Okul, Güvenli Gelecek’ projesi hakkında katılımcılar bilgilendirildi.

İl genelinde eğitim öğretime başlayacak olan öğrencilerin huzur ve güven ortamında eğitim-öğretim faaliyetlerine devam edebilmeleri için gerekli tedbirlerin alındığını ifade eden Vali İlhami Aktaş, “2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ülkemize, ilimize, eğitim camiamıza ve velililerimize hayırlı olmasını diliyor, evlatlarımıza başarılar, öğretmenlerimize de kolaylıklar diliyorum" dedi. Toplantı görüş, öneri, ihtiyaç ve taleplerin değerlendirilmesinin ardından sona erdi.

Bu haber 503 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çanakkale’de Sağlık Yatırımları Hızla Devam Ediyor
Çanakkale’de Sağlık Yatırımları Hızla Devam Ediyor
İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu 2024 Yılı İlk Toplantısı Gerçekleştirildi
İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu 2024 Yılı İlk Toplantısı...