Türkiye Şampiyonasından 9 Madalya İle Döndüler
  • Reklam

Türkiye Şampiyonasından 9 Madalya İle Döndüler

Türkiye Yüzme Federasyonun Faaliyet takviminde yer alan 5-8 Aralık 2019 tarihinde düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri 1400 sporcu, 202 kulübün katılımıyla gerçekleşti.

10 Aralık 2019 - 16:54

Türkiye Yüzme Federasyonun Faaliyet takviminde yer alan 5-8 Aralık 2019 tarihinde düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri 1400 sporcu, 202 kulübün katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye Finallerine katılan ilimizi temsil eden Çanakkale Belediyespor Kulübü Yüzme Başantrenörü Nehir Çakır ve Antrenör Nursena Ortaç nezaretindeki 9 sporcu, şampiyonada büyük bir başarıya imza attı. Belediyespor yüzücüleri 5 altın 3 gümüş 1 bronz olmak üzere toplamda 9 madalya aldıkları şampiyonada antrenörlerini mutlu ettiler.

Bu sene rekor bir katılımla Ankara ev sahipliğinde kıyasıya mücadelelerin sahne aldığı müsabakada madalyalar ile dönen sporcuların isimleri, yüzdükleri mesafe, dereceleri ve geçtikleri barajlar şöyle;

Eylül EKİNCİ ( Altın MADALYA )

50 m kurbağalama 00:38:70 (A3)

100 m kurbağalama 01:22:99(A3)

200 m kurbağalama03:06:24(A2)

200 m Karışık 02:44:37 (A2)

Deniz KAVDIR (Altın MADALYA)

50 m serbest 00:30:78 (A3)

100 m serbest 01.05.30 (A4)

200 m kelebek 02:39:63 (A4)

100 m kelebek 01:12:37 (A3)

Eylül Kayra ARKAN (Altın MADALYA)

400 m serbest 05:01:07(A4)

100 m kelebek 01:14:62 (A4)

100 m serbest 01:06:98(A4)

200 m karışık 02:44:17 (A4)

Ümit Ilgın AYDINÖZ (Altın MADALYA)

50 m kurbağlama00:40:85 (A3)

100 m kurbağalama01:27:00(A3)

200m kurbağalama03:12:82 (A2)

50 m serbest 00:33:51 (A2)

Ezgi CANDAN (Altın MADALYA)

50 m serbest 00:29:98 (A4)

100 m serbest 01:07:57 (A2)

50 m kelebek 00:34:26 (A1)

50 m sırtüstü 00:36:10 (A1)

Emiralp MALTEPE (Gümüş MADALYA)

50 m kurbağalama 00:40:32 (A1)

100 m kurbağalama 01:27:18 (A1)

200 m kurbağalama03:04:96(A2)

50 m serbest 00:32:84 (A1)

Bade UMUL (Gümüş MADALYA)

50 m sırtüstü 00:36:10 (A1)

100 m sırtüstü 01:20:33(A1)

200 m sırtüstü 02:47:11 (A2)

50 m serbest 00:33:27 (A1)

Hazal KORKMAZ (Gümüş Madalya)

50 m sırtüstü 00:37:97 (A2)

100 m sırtüstü 01:24:83 (A1)

200 m sırtüstü 02:58:83 (A1)

50 m serbest 00:33:24 (A2)

Kerem Kaan ÖZDEMİR (Bronz Madalya)

50 m sırtüstü 00:37:14 (A1)

100 m sırtüstü 01:21:06

50 m serbest 00:33:08

Bu haber 447 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Yeni turizm normlarıyla, sabırsızlıkla sezonun başlamasını bekliyoruz!”
“Yeni turizm normlarıyla, sabırsızlıkla sezonun başlamasını...
“Ramazan Bayramı’na Kavuşmanın Huzur, Mutluluk ve Sevincini Birlikte Yaşıyoruz”
“Ramazan Bayramı’na Kavuşmanın Huzur, Mutluluk ve Sevincini...