TECHNOBOR, YENİ NESİL TEKNOLOJİK YALITIM ÜRÜNLERİ

Firma Yetkilisi : Burhan Kum

Adres: Gazi Mahallesi Al Saim Kayaalp Bulvarı No: 13 /1/2 Şehir : Çanakkale İlçe: Ezine

Telefon: 2866182424

Fax: 2866182400

EMail: [email protected]

Web: http://technobor.com.tr

NANO TEKNOLOJİK BİR ÜRÜNDÜR

Technobor yeni nesil yalıtım sıvası ürünlerinde nano teknoloji kullanmaktadır. Bu sayede tüm oda duvarlarınızın nefes alır, havayı temizleyerek insan yaşamına uygun yaşam ortamı sağlar. Akıllı nano yapısı ile duvarınıza yapışır bina ömrü kadar ömrü vardır. 1100 oC ye kadar yangın yalıtımı sağlar. 4 mevsim kullanıma uygun olup tek bir ürün ile ısı, ses ve su yalıtımı sağlar. Doğal suyu iten yapısı sayesinde rutubetten sizi korur.

A1 YANMAZ BİR ÜRÜNDÜR

Technobor yeni nesil yalıtım sıvası ürünlerinde 1100 oC alev ve yangın dayanımı vardır. Yanıcı ve kanserojen gaz salınımı asla yapmaz. En üst sınıf olan A1 yanmaz özelliğinde bir üründür. Yangın yönetmeliğine göre yüksek ve toplu konutlarda A1 sınıfı malzemeler kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Yönetmeliğe göre A1 sınıfı malzemeler tam gelişmiş yangını da kapsayan yanmanın herhangi bir kademesinde yanmaya katkıda bulunmazlar.

NEFES ALAN BİR ÜRÜNDÜR

Doğal yapısında ki nano teknoloji sayesinde duvarlarınız ve tüm odalarınız nefes alır, havayı temizler insan doğasına uygun yaşam alanı oluşturur. Bu sayede asla rütübet, küf, nem, koku yapmaz. Binanızın ömrünü uzatır.

EKOLOJİK BİR ÜRÜNDÜR

Tamamen doğal, çevreci, sağlıklı ve ekolojik bir üründür. Hammaddesi dünya rezervinin %65’i Türkiye’de olan bor madeninden üretilmektedir. Küresel ısınmaya sebep olan CO salınımı yapmaz. Petrokimyasal yanıcı yada kanserojen maddeler asla bulunmamaktadır.

ISI YALITIMI SAĞLAR

Bina ısı yönetmeliğine uygun 4 mevsim kullanılabilir, yazın soğuk, kışın sıcak tutmaktadır. Isı köprüsü oluşturmayan bir üründür. Tüm binalarda ıç, dış, zemin ve çatılarına uygulama yapılır. Doğalgaz vb. ısınma giderleriniz azalacak, soğutma için elektrik faturalarınız da çok önemli tasarruf sağlayacaktır.

SES YALITIM SAĞLAR

26db/500hz ses yalıtımı sağlayan Technobor yalıtım sıvası özellikle oteller ve toplu konutlarda tercih edilir. Doğal bileşenleri içerisinde bulunan binlerce gözenekli odacık sayesinde üstün ses yalıtımı sağlamaktadır.

SU YALITIMI SAĞLAR

Nefes alma özelliğinden ve nano teknolojik yapısından dolayı temas eden suyu iter. Kılcal çatlaklardan su geçirmez, Dikey yüzeylerde su iticilik özelliği sayesinde nem ve rutubet yapmaz. Teras ve yatay yüzeylerde mükemmel su yalıtımı sağlar.

HAŞERELERE KARŞI KORUMA SAĞLAR

Tamamen doğal bir ürün olmasına rağmen haşereleri öldürmeden oluşturduğu aura sayesinde ürünümüzün uygulandığı binada yuvalanmalarına izin vermeyen, insan sağlığına ve ev hayvanlarına da asla zarar vermeyen çok özel bir yapı oluşturmaktadır.

EKONOMİK BİR ÜRÜNDÜR

Ürün yaşı bina ömrü kadardır, tekrar uygulama gerektirmediği için kullanım tasarrufu sağlar. Tek üründe Isı ışık ve su yalıtımı sağladığı için ekonomiktir. Paranız cebinizde kalır. Kışın sıcak yazın serin tuttuğu için ısınma ve soğutma giderlerinde %50 ye varan yakıt tasarrufu sağlar.

KOLAY UYGULANIR

Technobor Teknolojik Yalıtım Ürünlerinin uygulanması çelik mala veya püskürtme makinesi ile yapılabilmekte olması ürünümüzün kolay uygulanabilme özelliğini ön plana çıkarmaktadır.

ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR

TechnoBor enerji tasarrufu sağlayan ekolojik ve organik bir üründür. Yönetmeliklere uygun yapılacak ısı yalıtımı, ısınma ve serinleme amacıyla yapılan harcamalardan ortalama %50 - %75 tasarruf ederek yazın serin kalma, kışın ise daha iyi ısınmaya imkan sağlar.

BİNAYA YÜK YAPMAZ

Depreme karşı binaların hafifliği çok önemlidir. Çünkü inşaat mühendisleri bilirki; depremin binaya etkisi binanın ağırlığı kadardır. TechnoBor çok hafif bir malzeme olduğu için binanın statik yükünü azaltır, binaya yük yapmaz. Dolayısı ile binanın depreme karşı direncini de arttırmış olur.

Otomatik alternatif metin yok.

Otomatik alternatif metin yok.

 

Firma'ya Mesaj Gönder


Bu firma 2067 defa görüntülenmiştir.